TEK KOMUNA PARISIT APARTAMENT 1+1 PER QIRA! ID: Billion2516

 • 400€
, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
qera
, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK KOMUNA PARISIT APARTAMENT 1+1 PER QIRA!
ID: Billion2516

Ofrojme apartament 1+1 me qira Tek Komuna Parisit. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje godine 10 kateshe dhe eshte i pabanuar me pare. Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor shperndares, nje sallon dhe kuzhine te perbashket me dalje ne ballkon, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet. Ka nje siperfaqe 65 m2 dhe me hapsira te bollshme. Apartamenti ka nje nje kubature te rregullt dhe ka orientim te favorshem. Eshte i pershtatshem si per banim dhe per zhvillim te aktiviteteve te biznesit i cili ofrohet me cmimin 500 euro. Per me shume informacione ose per te rezervuar nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin +355692033500

https://billionrealty.al/property/8140/tek-komuna-parisit-apartament-1-1-per-qira-billion2516.html

 • Address Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate