TEK KOMUNA E PARISIT,APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! ID: Billion588

 • 77.000€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

TEK KOMUNA E PARISIT,APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! ID: Billion588

5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 77.000€

Details

 • Price: 77.000€
 • Size: 57 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 12
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK KOMUNA E PARISIT,APARTAMENT 1+1 PER SHITJE!
ID: Billion588
Ne zonen e Komunes se Parisit jepet apartament 1+1 per shitje. Apartamenti ka siperfaqe 57m2 dhe eshte i sapoinvestuar.Organizohet ne ambjent ndenjie dhe kuzhine ,1 dhome gjumi , 1 tualet . Ndodhet ne katin e 12-te dhe jo te fundit te nje pallati te nje pallati te mirembajtur.Ky apartament ofrohet i mobiluar si ne foto.Orientimi eshte i favorshem. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha facilitetet dhe sherbimet per nje jetese mjaft komode. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni. 0692033500
https://billionrealty.al/property/1977/tek-komuna-e-parisit-apartament-1-1-per-shitje-billion588.html

 • Address Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate