TEK KOMUNA E PARISIT,AMBIENT BIZNESI PER QIRA! ID: Billion662

 • 900€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

TEK KOMUNA E PARISIT,AMBIENT BIZNESI PER QIRA! ID: Billion662

5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 900€

Details

 • Price: 900€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK KOMUNA E PARISIT,AMBIENT BIZNESI PER QIRA!
ID: Billion662
Jepet ambient me qira ne zonen e Komunes se Parisit,prane kompleksit Kika 2. Ambienti perbehet nga nje siperfaqe 60m2 dhe mund te perdoret per zhvillim te aktiviteteve te ndryshme te biznesit si: estetike,klinike farmaci,butik,market,mobileri etj,. Ndodhet ne katin 0 dhe eshte buze rruge. Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
https://billionrealty.al/property/2201/tek-komuna-e-parisit-ambient-biznesi-per-qira-billion662.html

 • Address Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate