TEK KOMUNA E PARISIT, SUPER APARTAMENT 2+1 NE SHITJE! ID: Billion2497

 • 217.000€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
shitje
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • 217.000€

Details

 • Price: 217.000€
 • Size: 117 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK KOMUNA E PARISIT, SUPER APARTAMENT 2+1 NE SHITJE!
ID: Billion2497

Tek Komuna Parisit ofrojme super apartament 2+1 ne shitje. Zona e Komunes eshte nje nga me te preferuarat per banim per shkak te te gjitha fasiliteteve qe ofron. Apartamenti ndodhet ne nje nga pallatet me te reja qe po ndertohet ne zone, me cilesi dhe standarte bashkekohore. Aktualisht eshte ne faze karabina. Ka nje siperfaqe totale prej 117m2 dhe eshte i organizuar ne sallonin, 2 dhomat e gjumit, tualetin dhe ballkonin. Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

https://billionrealty.al/property/8050/tek-komuna-e-parisit-super-apartament-2-1-ne-shitje-billion2497.html

 • Address Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate