TEK KOMUNA E PARISIT APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! ID: Billion2542

 • 125.000€
, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
shitje
, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • 125.000€

Details

 • Price: 125.000€
 • Size: 111 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692033500

Features

Description

TEK KOMUNA E PARISIT APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!
ID: Billion2542

Tek Komuna Parisit ofrojme super apartament 2+1 ne shitje. Zona e Komunes eshte nje nga me te preferuarat per banim per shkak te te gjitha fasiliteteve qe ofron. Apartamenti ndodhet ne zemer te Komunes dhe ka nje Orientim Optimal. Ka nje siperfaqe totale prej 111m2 dhe eshte i organizuar ne sallonin i cili ka dalje ne verande, 2 dhomat e gjumit njera prej te cilave ka dalje ne ballkon dhe nje tualet. Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

https://billionrealty.al/property/8200/tek-komuna-e-parisit-apartament-2-1-per-shitje-billion2542.html

 • Address Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate