TEK KOMUNA E PARISIT, AMBIENT PER ZYRA ME QIRA! ID: Billion2378

 • 700€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
qera
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • 700€

Details

 • Price: 700€
 • Size: 90 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK KOMUNA E PARISIT, AMBIENT PER ZYRA ME QIRA!
ID: Billion2378

Ofrojme ambient per zyra me qira. Ndodhet ne nje pallat te mireadministruar. Vendndodhja e ambientit eshte ne nje zone elitare, teper te preferuar per zhvillim te aktiviteteve te ndyshme te biznesit si dhe zyre, per shkak te afersise me nje rrjet te mirefillte institucionesh shteterore, arsimore, e biznesesh private; afersi me transportin publik dhe akses te menjehershem me rruget kryesore te kryeqytetit. Ndodhet ne katin e pare dhe ka nje siperfaqe totale prej 90 m2. Ambienti ka edhe nje ballkon. Cmimi eshte 700 euro neto. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

https://billionrealty.al/property/7207/tek-komuna-e-parisit-ambient-per-zyra-me-qira-billion2378.html

 • Address Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate