Tek Kompleksi Lugano Shitet Duplex Luksoz 400 m2

, Fresku, Linze
shitje

Tek Kompleksi Lugano Shitet Duplex Luksoz 400 m2

, Fresku, Linze

Details

  • Size: 400 m²
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0692033500

Description

Tek Kompleksi Lugano Shitet Duplex Luksoz 400 m2.
Ky Duplex eshte i nje stili te vecante dhe me nje pamje spektakolare Panoramike te Tiranes qe te ofrohet nga Veranda.
Eshte vertet nje mrekulli dhe relax per ate qe vendos ta bleje kete prone.
Organizohet ne kati e pare nga 1 sallon i madh i kompletuar me oxhak , ambjent ngrenieje, kuzhine, tualet, Tarrace panoramike ne katin e 2-te jan 5 dhoma gjumi, tualete, ballkone. Eshte e investuar ne detaje e gjitha me veshje druri, sistem kapot, sistem chiller.
Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani ne numrin 0692033500 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

https://billionrealty.al/index.php/p…luksoz-400-m2/

  • Address Fresku, Linze
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate