Tek Kompleksi Halili shitet Apartament 170m2

 • 180.000€
, Tek Kompleksi Halili
shitje

Tek Kompleksi Halili shitet Apartament 170m2

, Tek Kompleksi Halili
 • 180.000€

Details

 • Price: 180.000€
 • Size: 170 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0696484888

Description

Tek Kompleksi Halili shitet Apartament 170m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banim te nje pallati shume cilesor.
Organizohet ne nje sallon te madh, nje kuzhine me ishull, dy dhoma gjumi, dy tualet dhe dy ballkone.
Arredimi eshte shume modern. Apartamenti ka orientim te mire gje qe ben te mundur ndricim pergjate gjithe dites.
Disponon dokumentacion te plote hipotekor.
Kontakto tani ne numrin 0696484888 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

https://billionrealty.al/index.php/p…rtament-170m2/

 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate