TEK KOMPLEKSI ASL, APARTAMENT 1+1 PER QIRA! ID: Billion2254

 • 330€
4 Spitali / Allias / Tufine, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
qera
4 Spitali / Allias / Tufine, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • 330€

Details

 • Price: 330€
 • Size: 69 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK KOMPLEKSI ASL, APARTAMENT 1+1 PER QIRA!
ID: Billion2254

Ne nje kompleks te ri dhe shume te mirembajtur ASL, jepet me qira, apartament 1+1 super i investuar dhe i kompletuar per nje jetese bashkohore. Apartamenti ka nje siperfaqe 69m2, ndodhet ne katin e 4-t dhe eshte i organizuar nga nje korridor i cili ben shperndarjen ne sallon, dhomen e gjumit, dhe nje tualet. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per banim dhe investim. Apartamenti ka kubature te rregullt dhe organizim te mire ku cdo pjese eshte e mireshfrytezuar. Jepet PLOTESISHT i mobiluar (kuzhine + kondicioner ne cdo dhome). Ka orientim jug-lindje dhe eshte i ndricuar gjate gjithe dites. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, ju lutemi te kontaktoni ne numrin +355692033500!

https://billionrealty.al/property/6826/tek-kompleksi-asl-1-1-per-qira-billion2254.html

 • Address Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • City Tirane
 • Area 4 Spitali / Allias / Tufine

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate