TEK KODRA E DIELLIT,AMBIENT BIZNESI PER SHITJE! ID: Billion1052

 • 170.000€
5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje

TEK KODRA E DIELLIT,AMBIENT BIZNESI PER SHITJE! ID: Billion1052

5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 170.000€

Details

 • Price: 170.000€
 • Size: 70 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK KODRA E DIELLIT,AMBIENT BIZNESI PER SHITJE!
ID: Billion1052

Jepet ambient biznesi per shitje ne zonen e Kodres se Diellit.Ambienti ka nje siperfaqe prej 70m2 dhe mund te shfrytezohet per aktivitete te ndryshme biznesi:zyra,bar-kafe,farmaci,dyqan, etj. Ndodhet shume prane rruges kryesore ne nje zone familjare. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone ose prona te ngjashme kontaktoni 0692033500.

https://billionrealty.al/property/3255/tek-kodra-e-diellit-ambient-biznesi-per-shitje-billion1052.html

 • Address Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate