TEK KODRA E DIELLIT SHITET GARSONIERE ID: Billion562

 • 61.000€
5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje

TEK KODRA E DIELLIT SHITET GARSONIERE ID: Billion562

5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 61.000€

Details

 • Price: 61.000€
 • Size: 67 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK KODRA E DIELLIT SHITET GARSONIERE
ID: Billion562
Shitet apartament 1+1 te Kodra e Diellit. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon te bollshem me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi dhe nje tualet.Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim ne nje pallat te ri , te mireadministruar, te pajisur me ashensor Apartamenti ndodhet ne nje prej zonave me te preferuara te Tiranes, e cila te ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per jetese. Shitet i mobiluar. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni. 0692033500
https://billionrealty.al/property/1919/tek-kodra-e-diellit-shitet-garsoniere-billion562.html

 • Address Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate