TEK KODRA E DIELLIT APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! ID: Billion1047

 • 90.000€
, Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje

TEK KODRA E DIELLIT APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! ID: Billion1047

, Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 90.000€

Details

 • Price: 90.000€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK KODRA E DIELLIT APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE!
ID: Billion1047

Tek Kodra e Diellit, apartament 2+1+2 per shitje! Apartamenti ka nje siperfaqe 110 m2 bruto dhe 95 m2 neto dhe eshte i organizuar ne nje sallon dhe kuzhine te perbashket, dy dhoma dhumi, dy tualete dhe nje verande. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri te mire-administruar me ashensor. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje zone qe te ofron qetesi per nje jetese sa me komode. Momentalisht eshte lene me qira dhe eshte nje mundesi shume e mire investimi. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500.

https://billionrealty.al/property/3242/tek-kodra-e-diellit-apartament-2-1-2-per-shitje-billion1047.html

 • Address Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate