KODRA E DIELLIT APARTAMENT 2+1 NE SHITJE! ID: Billion683

 • 93.000€
Premium shitje
5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Premium shitje

KODRA E DIELLIT APARTAMENT 2+1 NE SHITJE! ID: Billion683

5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 93.000€

Details

 • Price: 93.000€
 • Size: 93 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK KODRA E DIELLIT APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!
ID: Billion683
Shitet apartament 2+1 tek Kodra e Diellit, tek Eleonora.Apartamenti ka nje siperfaqje prej 90m2 dhe ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor.Eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kuzhinen, ne dy dhomat e gjumit, nje tualet dhe dy ballkone.Ka planimetri dhe orientim optimal.Apartamenti eshte totalisht i investuar dhe i arreduar ne menyre bashkekohore.Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte teper e kerkuar dhe te ofron te gjitha lehtesirat per nje jetese sa me komode. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mund te na kontaktoni! 0692033500

https://billionrealty.al/property/2390/tek-kodra-e-diellit-apartament-2-1-per-shitje-billion683.html

 • Address Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate