TEK KODRA E DIELLIT APARTAMENT 2+1 PER QIRA! ID: Billion2444

 • 500€
5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit
qera
5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK KODRA E DIELLIT APARTAMENT 2+1 PER QIRA!
ID: Billion2444

Ne nje nga zonat me te preferuara per banim ne Tirane tek Kodra e Diellit, prane Big Market, ofrojme apartament 2+1 me qira. Me nje vendodhje ne nje zone elitare, prane nje rrjeti te mirefillte instutucionesh arsimore, mjeksore, shoqerore dhe tregtare, eshte nje nga zonat me te preferuara te kryeqytetit per te jetuar si dhe per zhvillim te aktiviteteve te ndryshme te biznesit. Apartamenti te cilin e ofrojme per qira ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri, te mireadministruar, te pajisur me ashensor. Ka siperfaqe 80 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon, se bashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi, nje ballkon dhe nje tualet. Apartamenti ka orientim jug-lindje gje qe e ben te ndricuar nga dielli ne pjesen me te madhe te dites . Apartamenti eshte i investuar me mobilim komod me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500.

https://billionrealty.al/property/7771/tek-kodra-e-diellit-apartament-2-1-per-qira-billion2444.html

 • Address Kodra e Diellit
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate