TEK KODRA E DIELLIT APARTAMENT 1+1 PER SHITJE ID: Billion561

 • 42.000€
5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje

TEK KODRA E DIELLIT APARTAMENT 1+1 PER SHITJE ID: Billion561

5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 42.000€

Details

 • Price: 42.000€
 • Size: 45 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK KODRA E DIELLIT APARTAMENT 1+1 PER SHITJE
ID: Billion561
Shitet garsoniere te Kodra e Diellit ,me nje siperfaqe prej 45 m2 dhe verande ne nje pallat te ri te mire-administruar dhe ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjithe kushtet per nje jetes komode dhe te qete me te gjitha fasilitete e nevojshme. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne +355 692033500.
https://billionrealty.al/property/1918/tek-kodra-e-diellit-apartament-1-1-per-shitje-billion561.html

 • Address Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate