TEK KODRA E DIELLIT APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! ID: Billion560

 • 60.000€
5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje

TEK KODRA E DIELLIT APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! ID: Billion560

5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 60.000€

Details

 • Price: 60.000€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK KODRA E DIELLIT APARTAMENT 1+1 PER SHITJE!
ID: Billion560
Shitet apartament 1+1 te Kodra e Diellit. Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kuzhinen, e cila ka dalje ne ballkon, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Organizimi i apartamentit eshte i rregullt, orientimi optimal, ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri dhe ka nje siperfaqe 70m2. Apartamenti ndodhet ne nje prej zonave me te preferuara te Tiranes, e cila te ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per jetese. Shitet i mobiluar. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni. 0692033500
https://billionrealty.al/property/1916/tek-kodra-e-diellit-apartament-1-1-per-shitje-billion560.html

 • Address Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate