TEK KODRA E DIELLIT APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! ID: Billion2525

 • 105.000€
5 Selite / Kodra e Diellit, Bill Clinton Street, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje
5 Selite / Kodra e Diellit, Bill Clinton Street, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 105.000€

Details

 • Price: 105.000€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK KODRA E DIELLIT APARTAMENT 1+1 PER SHITJE!
ID: Billion2525

Tek Kodra e Diellit, tek Rruga Bill Klinton ofrojme super apartament 1+1 per shitje. Zona eshte nga me te preferuarat per banim per shkak te te gjitha fasiliteteve qe ofron per jetese. Apartamenti ka siperfaqe prej 75 m2 ka planimetri te rregullt dhe eshte i organizuar nga nje korridor shperndares, ne sallonin kryesor dhe kuzhinen me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi te bollshme dhe nje tualet me dritare. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Lindje gje e cila e ben te kete ndricim gjate pjeses me te madhe te dites. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione ose per te planifikuar nje viziite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

https://billionrealty.al/en/property/8156/tek-kodra-e-diellit-apartament-1-1-per-shitje-billion2525.html

 • Address Bill Clinton Street, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate