TEK KODRA E DIELLIT 2 APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE! ID: Billion2217

 • 220.000€
5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 2, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje
5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 2, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 220.000€

Details

 • Price: 220.000€
 • Size: 127 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK KODRA E DIELLIT 2 APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE!
ID: Billion2217

Apartamenti ndodhet ne Rezidencen Kodra e Diellit 2,nje super rezidence dhe zone qe ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per jetese. Rezidenca karakterizohet nga qetesia, pastertia, siguria dhe administrimi mjaft i mire. Apartamenti qe ofrojme per shitje ndodhet ne katin e pare te banimit dhe organizohet nga korridori qe ben shperndarjen ne sallonin kryesor dhe ambientin e gatimit; tre dhomat e gjumit, njera nga te cilat ka edhe tualet.Apartamenti shitet i mobiluar. Ka orientim te favorshem cfare e ben te jete i ndricuar gjate pjeses me te madhe te dites . Ka nje siperfaqe prej 127m2 dhe 83 m2 verande. Apartamenti disponon dokumetacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mund te na kontaktoni ne nr +355692033500.

https://billionrealty.al/property/6713/tek-kodra-e-diellit-2-apartament-3-1-2-per-shitje-billion2217.html

 • Address Kodra e Diellit 2, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate