TEK KIKA 1,APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! ID: Billion589

 • 138.000€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

TEK KIKA 1,APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! ID: Billion589

5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 138.000€

Details

 • Price: 138.000€
 • Size: 101 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK KIKA 1,APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!
ID: Billion589
Ne nje nga komplekset me te mira te zonen e Komunes se Parisit (Kika1) jepet apartament 2+1 per shitje. Apartamenti ka siperfaqe 100m2. Organizohet ne ambjent ndenjie dhe kuzhine ,dy dhoma gjumi , dy tualete me aspirim dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor.Ky apartament ofrohet i mobiluar si ne foto.Orientimi eshte i favorshem. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha facilitetet dhe sherbimet per nje jetese mjaft komode. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni. 0692033500
https://billionrealty.al/property/1979/tek-kika-1-apartament-2-1-per-shitje-billion589.html

 • Address Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate