TEK KAFJA E RREMES VILE 5 KATESHE NE SHITJE! ID: Billion629

 • 190.000€
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Kafja e Rremës, Prengaj (Babrruja), Paskuqan, Kamëz, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
shitje

TEK KAFJA E RREMES VILE 5 KATESHE NE SHITJE! ID: Billion629

11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Kafja e Rremës, Prengaj (Babrruja), Paskuqan, Kamëz, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • 190.000€

Details

 • Price: 190.000€
 • Size: 526 m²
 • Rooms: 6
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK KAFJA E RREMES VILE 5 KATESHE NE SHITJE!
ID: Billion629
Tek Kafja e Rremes shitet vile 5 kateshe me siperfaqe ndertimi 113.3m2 dhe siperfaqe totale e ndertimit per banim 526m2 .Ka orientim favorshem ne te katerta anet dhe aktualisht esht faz ndertimi .Kati i pare mund te shfrytezohet per biznes ose vend parkimi nderkoh 4 katet e tjera ambjent banimi. Vila ndodhet buze rruges ne nje prej zonave me te preferuara te Tiranes, e cila te ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per jetese.Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni. 0692033500
https://billionrealty.al/property/2061/tek-kafja-e-rremes-vile-5-kateshe-ne-shitje-billion629.html

 • Address Kafja e Rremës, Prengaj (Babrruja), Paskuqan, Kamëz, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Instituti / Kamez / Paskuqan

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate