TEK ISH STACIONI I TRENIT, APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! ID: Billion600

 • 107.000€
,
shitje

TEK ISH STACIONI I TRENIT, APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! ID: Billion600

,
 • 107.000€

Details

 • Price: 107.000€
 • Size: 105 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 11
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK ISH STACIONI I TRENIT, APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE!
ID: Billion600
Tek Ish Stacioni i Trenit jepet per shitje apartamenti 2+1+2. Apartamenti ka nje siperfaqe 105.43 m2 dhe eshte i oraganizuare ne nje koridor shperndares, nje kuzhine dhe sallone te perbashket, dy tualete, dhe dy dhoma gjumi me dalje ne ballkone. Apartamenti ka nje orjentime te favorshem dhe te gjitha dhomat i ka me dritare nga lindja , qe sigurone mire ndricimin e tyre. Apartamenti shitet e mobiluar. Ai ndodhet ne katin e 11 te nje pallati 12 katesh me ashensore. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes qe ploteson te gjitha fasilitetet per nje jetes sa me komode. Disponon dokumentacion te rregullt. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni 0692033500
https://billionrealty.al/property/2003/tek-ish-stacioni-i-trenit-apartament-2-1-2-per-shitje-billion600.html

Address

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate