TEK ISH STACIONI I TRENIT, APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! ID: Billion2435

 • 135.000€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
shitje
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 135.000€

Details

 • Price: 135.000€
 • Size: 108 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK ISH STACIONI I TRENIT, APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!
ID: Billion2435

Prane Ish Stacionit te Trenit, mbrapa Postes ofrojme apartament te tipologjise 2+1 per shitje. E vendosur në një zonë elitare, pranë një rrjeti të mirëfilltë institucionesh arsimore, mjekësore, sociale dhe tregtare, është një nga zonat më të preferuara të kryeqytetit për të jetuar dhe zhvilluar aktivitete të ndryshme biznesi. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 107.8m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon me kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi dhe tualetin. Pallati ka ne total 9 kate banimi dhe eshte ne faze karabina. Ka nje pozicion shume te favorshem qe ka akses te shpejte ne rrugen kryesore dhe ploteson te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355692033500.

https://billionrealty.al/property/7715/tek-ish-stacioni-i-trenit-apartament-2-1-per-shitje-billion2435.html

 • Address Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate