Tek ish Nisheraku shitet njesi 100m2

  • 300.000€
, Tek ish Nisheraku
shitje

Tek ish Nisheraku shitet njesi 100m2

, Tek ish Nisheraku
  • 300.000€

Details

  • Price: 300.000€
  • Size: 100 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0692033500

Description

Tek ish Nisheraku shitet njesi 100m2.
Ambienti komercial ndodhet ne katin 0 dhe ka 2 aksese hyrese dhe dalese, eshte ambjent i hapur dhe ka 2 tualete.
Ndodhet ne rruge kryesore qe eshte e favorshme per cdo lloj biznesi .
Kontakto ne numrin 0692033500 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

https://billionrealty.al/index.php/p…t-njesi-100m2/

  • Address Tek ish Nisheraku
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate