Tek Ish Kinostudio jepet me qera apartament 1+1i mobiluar 300 Euro

 • 300€
4 Kinostudio / Porcelan, Rruga Aleksandër Moisiu, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
qera
4 Kinostudio / Porcelan, Rruga Aleksandër Moisiu, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0682225022

Description

Tek Ish Kinostudio  ,Rruga Aleksander Moisiu prane Bkt-s , ne katin e 8-te te pallatit te pajisur me ashensor jepet me qera apartament 1+1 ,me siperfaqe 70 m2 i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome gjumi 1 tualet dhe 1 ballkon.

Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

Çmimi  300 Euro

Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

 • Address Rruga Aleksandër Moisiu, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • Area 4 Kinostudio / Porcelan

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Kejdaa
 • Kejdaa