TEK ISH FUSHA E AVIACIONIT APARTAMENT 3+1 PER SHITJE! ID: Billion1126

 • 99.000€
7 Fusha Aviacionit, Ish Fusha e Aviacionit
shitje

TEK ISH FUSHA E AVIACIONIT APARTAMENT 3+1 PER SHITJE! ID: Billion1126

7 Fusha Aviacionit, Ish Fusha e Aviacionit
 • 99.000€

Details

 • Price: 99.000€
 • Size: 135 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 11
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK ISH FUSHA E AVIACIONIT APARTAMENT 3+1 PER SHITJE!
ID: Billion1126

Orfojme apartament 3+1 per shitje tek Ish Fusha e Aviacionit. Ndertimi eshte i nje standardi bashkekohor, i cili i pergjigjet kushteve dhe kerkesave te klienteve.Hapesira qe e karakterizon kete zone, e ben nje kompleks me fushepamje te pa kufizuar nga i cili aksesohen lehtesisht sherbime te ndryshme publike. Vendndodhja e apartamentit eshte teper te preferuar per banim, per shkak te afersise me nje rrjet te mirefillte institucionesh shteterore, arsimore, e biznesesh private; afersi me transportin publik dhe akses te menjehershem me rruget kryesore te kryeqytetit e ben kete apartament ideal per te banuar. Apartamenti te cilin ofrojme per shitje ka nje siperfaqe totale prej 135.3 m2 dhe ndodhet ne katin e 11-te.Eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kuzhinen, ne tre dhomat e gjumit dhe ne tualetin.Apartamenti ka nje verande me nje sipefaqe prej 22.7m2.Apartamenti ka planimetri perfekte dhe orientim optimal,gje qe ben te jete i ndricuar gjate gjithe dites. Per me shume infromacione ose per nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

https://billionrealty.al/property/3521/tek-ish-fusha-e-aviacionit-apartament-3-1-per-shitje-billion1126.html

 • Address Ish Fusha e Aviacionit
 • City Tirane
 • Area 7 Fusha Aviacionit

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate