TEK ISH FUSHA E AVIACIONIT APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE ME CMIM KLERINGU! ID: Billion1141

 • 1€
7 Fusha Aviacionit, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

TEK ISH FUSHA E AVIACIONIT APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE ME CMIM KLERINGU! ID: Billion1141

7 Fusha Aviacionit, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1€

Details

 • Price: 1€
 • Size: 102 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK ISH FUSHA E AVIACIONIT APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE ME CMIM KLERINGU!
ID: Billion1141

Ofrojme apartament 2+1+2 per shitje te Garden Residence Turdiu. Kompleksi ofron hapësira rekreative për banorët, një pishinë të përbashkët, një kënd lojrash për fëmijët dhe shumë shërbime e lehtësira për jetesë të qetë në komunitet. Pozicionuar në një zonë lehtësisht të aksesueshme nga Rruga e Durrësit dhe 21 Dhjetori, ky kompleks ndërtimi shtrihet me orientimin kryesor lindje-perëndim për të përfituar maksimalisht prej ndricimit natyral, ndaj jugut. Godinat e këtij projekti janë të pajisura me fasadë termike kapotë ose të ventiluar, sipas kateve të projektit. Këto fasada janë rezistente për klimën e Tiranës dhe plotësojnë standardet teknike të izolimit termiko-akustik për një jetesë të qetë dhe komode.Muret ndarës me korridorin dhe njësitë e tjera përbëhen prej dy mureve me trashësi 10cm me një shtresë të ndërmjetme pambuku mineral prej 5cm trashësi, me parametra termik dhe akustik të lartë.Vetrata termike janë prej alumini dhe dopio xham.Pajisjet hidro-mekanike janë inkaso (brenda murit) të markës GEBERIT. Apartamenti te cilin ofrojme per shitje eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kuzhinen me dalje ne ballkon, ne dy dhomat e gjumit ,njera prej te cilave me tualet.Apartamenti ka planimetri te rregulllt dhe orientim te favorshem. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

https://billionrealty.al/property/3553/tek-ish-fusha-e-aviacionit-apartament-2-1-2-per-shitje-me-cmim-kleringu-billion1141.html

 • Address Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Fusha Aviacionit

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate