TEK ISH FUSHA E AVIACIONIT APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! ID: Billion2554

 • 72.000€
, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
shitje
, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 72.000€

Details

 • Price: 72.000€
 • Size: 72 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 10
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK ISH FUSHA E AVIACIONIT APARTAMENT 1+1 PER SHITJE!
ID: Billion2554

Ofrojme apartament 1+1 per shitje ne nje prej pallateve me cilesore banimi dhe sherbimesh ne Rr. ”BENIAMIN KRUTA” (zonen e njohur si ”Ish Fusha e Aviacionit”). Ndertimi eshte i nje standardi bashkekohor, i cili i pergjigjet kushteve dhe kerkesave te klienteve. Vendndodhja e apartamentit eshte teper e preferuar per banim, per shkak te afersise me nje rrjet te mirefillte institucionesh shteterore, arsimore, e biznesesh private; afersi me transportin publik dhe akses te menjehershem me rruget kryesore te kryeqytetit e ben kete apartament ideal per te banuar. Apartamenti te cilin ofrojme per shitje ka nje siperfaqe totale prej 72.34 m2 dhe ndodhet ne katin e 10-te. Apartamenti ka planimetri perfekte dhe orientim optimal, gje qe ben te jete i ndricuar gjate gjithe dites. Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

https://billionrealty.al/property/8224/tek-ish-fusha-e-aviacionit-apartament-1-1-per-shitje-billion2554.html

 • Address Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate