TEK ISH FUSHA E AVIACIONIT APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! ID: Billion2506

 • 87.000€
7 Fusha Aviacionit, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
shitje
7 Fusha Aviacionit, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 87.000€

Details

 • Price: 87.000€
 • Size: 78 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK ISH FUSHA E AVIACIONIT APARTAMENT 1+1 PER SHITJE!
ID: Billion2506

Ofrojme per shitje apartament 1+1 tek Ish Fusha e Aviacionit. Objekti është i një standardi bashkëkohor, i cili i përgjigjet kushteve dhe kërkesave të klientëve. Hapësira që karakterizon këtë zonë, e bën atë një kompleks me një fushë pamjeje të pakufizuar nga e cila aksesohen lehtësisht shërbime të ndryshme publike. Vendndodhja e apartamentit është shumë e preferuar për banim, për shkak të afërsisë me një rrjet të mirë institucionesh shtetërore, arsimore dhe biznesesh private; afërsia me transportin publik dhe aksesi i menjëhershëm në rrugët kryesore të kryeqytetit e bëjnë këtë apartament ideal për të jetuar. Apartamenti qe ofrojme per shitje ndodhet ne katin e 3-te dhe ka nje siperfaqe totale prej 78.4 m2 dhe organizohet nga nje sallon se bashku me kuzhinen, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Është në fazën perfundimtare te ndertimit, pjeserisht eshte bere i banueshem. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, na kontaktoni! +355692033500.

https://billionrealty.al/property/8101/tek-ish-fusha-e-aviacionit-apartament-1-1-per-shitje-billion2506.html

 • Address Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Fusha Aviacionit

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate