TEK ISH FUSHA E AVIACIONIT APARTAMENT 1+1 PER QIRA! ID: Billion2503

 • 400€
, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
qera
, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 71 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK ISH FUSHA E AVIACIONIT APARTAMENT 1+1 PER QIRA!
ID: Billion2503

Tek ish Fusha e Aviacionit, jepet super apartament 1+1 me qira. Vendndodhja e apartamentit eshte perfekte per banim, për shkak të afërsisë me një rrjet të mirëfillte institucionesh shtetërore, arsimore dhe biznesesh private; afërsia me transportin publik dhe aksesi i menjëhershëm në rrugët kryesore të kryeqytetit, cka do tjua beje me te kendshme jetesen. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar dhe te pajisur me ashensor. Apartamenti qe ofrojme per qira ka siperfaqe 71m2; eshte i organizuar ne sallonin kryesor bashke me kuzhinen, nje dhome gjumi dhe nje tualet, dhe ofrohet plotesisht i mobiluar me kushte moderne si ne foto. Per me shume informacione kontaktoni ne nr. +355692033500!

https://billionrealty.al/property/8085/tek-ish-fusha-e-aviacionit-apartament-1-1-per-qira-billion2503.html

 • Address Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate