TEK ISH EKSPOZITA AMBIENT BIZNESI PER SHITJE! ID: Billion795

 • 150.000€
7 Ekspozita / Gjykata, Ish Ekspozita, Bulevardi Bajram Curri, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

TEK ISH EKSPOZITA AMBIENT BIZNESI PER SHITJE! ID: Billion795

7 Ekspozita / Gjykata, Ish Ekspozita, Bulevardi Bajram Curri, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 150.000€

Details

 • Price: 150.000€
 • Size: 90 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK ISH EKSPOZITA AMBIENT BIZNESI PER SHITJE!
ID: Billion795
Dyqan per shitje tek Ish ekspozita prane Gjykates se Tiranes.Ambienti ka nje siperfaqje prej 90m2 dhe pozicionet ne katin 0 te nje pallati te ri, ne nje zone mjaft te njohur per biznes.Ambienti eshte ne gjendje pune, eshte i shtruar me pllaka dhe eshte i pershtatshem per shumellojshmeri aktivitetesh si dyqane, kancelari, farmaci, exchange, zyra etj. Per nje vizite ju lutem na kontaktoni ne numrin 0692033500.
https://billionrealty.al/property/2660/tek-ish-ekspozita-ambient-biznesi-per-shitje-billion795.html

 • Address Ish Ekspozita, Bulevardi Bajram Curri, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Ekspozita / Gjykata

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate