TEK ISH BLLOKU APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA! ID: Billion1358

 • 1.000€
5 Blloku, Ish Ekspozita, Bulevardi Bajram Curri, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

TEK ISH BLLOKU APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA! ID: Billion1358

5 Blloku, Ish Ekspozita, Bulevardi Bajram Curri, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.000€

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 11
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK ISH BLLOKU APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA!
ID: Billion1358

Tek Ish-Blloku, apartament 2+1+2 per qira. Vendndodhja e apartamenti ne nje zone elitare, teper te preferuar per banim, per shkak te afersise me nje rrjet te mirefillte institucionesh shteterore, arsimore, e biznesesh private; afersi me transportin publik dhe akses te menjehershem me rruget kryesore te kryeqytetit e ben kete apartament ideal per te banuar. Ndodhet ne katin e 11-te ne nje nga pallatet me te reja,te mire-administruar me ashensor.Ka siperfaqe totale prej 100 m2 dhe eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen ne sallonin dhe ambientin e gatimit, ne nje dhome gjumi, nje garderobe,dy tualete dhe ballkon.Apartamenti eshte i arreduar ne menyre bashkekohore , me te gjitha paisjet dhe elektroshtepiaket e nevojshme per nje jetese sa me komode.Arredimi eshte bere me arkitekt dizajner dhe te gjitha mobiljet jane nga brand-et me te mira.Eshte totalisht i investuar dhe i shtruar me parket.Ka orientim te favorshem cka e ben te jete i mirendricuar. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na komntaktoni! +355692033500

https://billionrealty.al/property/4133/tek-ish-blloku-apartament-2-1-2-per-qira-billion1358.html

 • Address Ish Ekspozita, Bulevardi Bajram Curri, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate