TEK HARRY FULTZ JEPET AMBIENT KOMERCIAL PER SHITJE! ID: Billion663

 • 110.000€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Harry Fultz, Rruga Asim Vokshi, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

TEK HARRY FULTZ JEPET AMBIENT KOMERCIAL PER SHITJE! ID: Billion663

9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Harry Fultz, Rruga Asim Vokshi, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 110.000€

Details

 • Price: 110.000€
 • Size: 58 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK HARRY FULTZ JEPET AMBIENT KOMERCIAL PER SHITJE!
ID: Billion663
Jepet ambient per shitje ne zonen e Zogut te Zi,tek Harry Fultz. Ambienti perbehet nga nje siperfaqe 58m2 dhe mund te perdoret per zhvillim te aktiviteteve te ndryshme te biznesit si: estetike,klinike farmaci,market,piceri etj,. Ndodhet ne katin 0 dhe eshte buze rruge. Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
https://billionrealty.al/property/2203/tek-harry-fultz-jepet-ambient-komercial-per-shitje-billion663.html

 • Address Harry Fultz, Rruga Asim Vokshi, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate