TEK GJYKATA E RRETHIT, JEPET ME QIRA AMBIENT ZYRE! ID: Billion2537

 • 430€
, Ish Ekspozita, Bulevardi Bajram Curri, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
qera
, Ish Ekspozita, Bulevardi Bajram Curri, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 430€

Details

 • Price: 430€
 • Size: 25 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK GJYKATA E RRETHIT, JEPET ME QIRA AMBIENT ZYRE!
ID: Billion2537

Ne Bulevardin Gjergj Fishta, prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, tek Kulla Nr. 1, ofrojme super ambient me qira per zyre. Zona eshte padyshim nga me te kerkuarat per zyra per shkak te perqendrimit te nje sere institucionesh shteterore dhe aktivitetesh private. Ambienti eshte ne katin zero, prane shoqates se diabetikeve dhe ka siperfaqe totale 25m2. Eshte i investuar dhe me fasade xhami te konsiderueshme, i pajisur me tualet dhe kondicioner. Eshte shume i pershtatshem per zyre avokatie, noterie, finance, kancelari, etj. Cmimi 430 euro neto. Per me shume informacione na kontaktoni ne +355692033500!

https://billionrealty.al/property/8185/tek-gjykata-e-rrethit-jepet-me-qira-ambient-zyre-billion2537.html

 • Address Ish Ekspozita, Bulevardi Bajram Curri, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate