TEK GJYKATA E RRETHIT, AMBIENT ZYRE NE SHITJE! ID: Billion2494

 • 205.000€
, Ish Ekspozita, Bulevardi Bajram Curri, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
shitje
, Ish Ekspozita, Bulevardi Bajram Curri, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 205.000€

Details

 • Price: 205.000€
 • Size: 34 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK GJYKATA E RRETHIT, AMBIENT ZYRE NE SHITJE!
ID: Billion2494

Tek Gjykata e Rrethit, ofrojme super ambient zyre per shitje. Zona eshte padyshim nga me te kerkuarat per zyra per shkak te perqendrimit te nje sere institucionesh dhe aktivitetesh private. Ambienti eshte ne katin zero, perballe gjykates dhe ka siperfaqe totale 34m2. Eshte i investuar dhe me fasade xhami te konsiderueshme. Eshte shume i pershtatshem per zyre avokatie, noterie, finance, kancelari, etj. Super mundesi investimi. Per me shume informacione na kontaktoni ne +355692033500!

https://billionrealty.al/property/8043/tek-gjykata-e-rrethit-ambient-zyre-ne-shitje-billion2494.html

 • Address Ish Ekspozita, Bulevardi Bajram Curri, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate