TEK GJYKATA E APELIT AMBIENT BIZNESI PER QIRA! ID: Billion2356

 • 450€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, The Appeal Tribunal of Tirana, Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
qera
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, The Appeal Tribunal of Tirana, Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 31 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK GJYKATA E APELIT AMBIENT BIZNESI PER QIRA!
ID: Billion2356

Jepet ambient me qira tek Gjykata E Apelit. Ambienti perbehet nga nje siperfaqe 31m2 dhe mund te perdoret per zhvillim te aktiviteteve te ndryshme te biznesit si: Barber Shop, Exchange, zyre noteriale etj. Ndodhet ne katin 0 dhe ka akses te shpejte me rrugen kryesore. Eshte i rrethuar me fasade xhami. I investuar totalisht. Eshte i organizuar ne ambjentin kryesor, nje magazine dhe tualetin. Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500

https://billionrealty.al/property/7127/tek-gjykata-e-apelit-ambient-biznesi-peer-qira-billion2356.html

 • Address The Appeal Tribunal of Tirana, Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate