TEK GJIRI LALZIT , APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! ID: Billion808

 • 135.000€
, Rruga Gjiri I Lalëzit, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
shitje

TEK GJIRI LALZIT , APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! ID: Billion808

, Rruga Gjiri I Lalëzit, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 135.000€

Details

 • Price: 135.000€
 • Size: 96 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK GJIRI LALZIT , APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!
ID: Billion808
Shitet apartamenti i ndodhur ne zonen e Gjirit te Lalzit brenda kompleksit Lura 1 . Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , 1 sallon se bashku me kuzhinen me dalje ne ballkon dhe 1 tualet te bollshem . Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje vile dy kateshe , te mirembajtur dhe mireadministruar . Ka nje siperfaqe prej 96,5 m2 dhe ndodhet shume afer bregut te detit . Apartamenti eshte investuar se fundmi ,ka nje oborr shume te kendeshem perpara Eshte i orientuar nga jugu , gje qe e ben te ndricuar gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet ofron shume fasilitete per nje jete sa me komode ,Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500.
https://billionrealty.al/property/2683/tek-gjiri-lalzit-apartament-2-1-per-shitje-billion808.html

 • Address Rruga Gjiri I Lalëzit, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate