TEK GJIRI I LALZIT, VILE 2 KATESHE PER SHITJE! ID: Billion811

 • 248.000€
, Rruga Gjiri I Lalëzit, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
shitje

TEK GJIRI I LALZIT, VILE 2 KATESHE PER SHITJE! ID: Billion811

, Rruga Gjiri I Lalëzit, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 248.000€

Details

 • Price: 248.000€
 • Size: 770 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK GJIRI I LALZIT, VILE 2 KATESHE PER SHITJE!
ID: Billion811
Tek Gjiri i Lalzit vile 2 kateshe per shitje. Vila ndodhet shume prane Gjirit te Lalzit me nje afersi 1.2 km nga deti. Vila ka nje siperfaqe trruali prej 770m2 , nje siperfaqe gjurme ndertimi 110 m2 dhe nje siperfaqe totale 220m2. Kati i pare eshte i organizuar nje sallon me kuzhine te perbashket nje tualet dhe nje garazh, kurse kati i dyte eshte i organizuar ne tre dhoma gjumi nje tualet nje garderobe dhe nje verande. Eshte e pozicionuar ne koder. Territori i rrethuar me kangjella ka një rrugekalim te perbashket (2 shtepi të tjera). Vila ofron pamje mahnitese nga te gjitha dhomat, 3 minuta nga plazhi, hapesire te mjaftueshme dhe natyre pa fund. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni 0692033500.
https://billionrealty.al/property/2689/tek-gjiri-i-lalzit-vile-2-kateshe-per-shitje-billion811.html

 • Address Rruga Gjiri I Lalëzit, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate