Tek “Garden Residence Turdiu” ofrojmë apartamente me tipologji 1+1 , 2+1, 3+1

 • 1€
7 Fusha Aviacionit, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
shitje
7 Fusha Aviacionit, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 1€

Details

 • Price: 1€
 • Size: 78 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: +355 69 99 47 554

Description

💥Tek “Garden Residence Turdiu” ofrojmë apartamente me tipologji 1+1 , 2+1, 3+1 💥

🎯Me vendndodhje tek Ish Fusha e Aviacionit

📐Apartamentet kanë sipërfaqe74 M2,  71.42 M2 , 121.03 M2 , 79. 14 M2 , 82.43 M2 , 78.02 M2 , 90.90 M2 , 97,60 M2,  , 115.77 M2 , 123.7 M2 ,

🪜Pozicionohen në katet 5, 10, 11, 8, 4, 9,

🔻Godinat do të jenë të pajisura me fasadë termike kapotë ose të ventiluar, në varesi të kateve.

👨‍👩‍👧‍👦Në Garden Residence Turdiu, hapësirat e përbashkëta përreth kompleksit do të ofrojnë ambjente,shërbime dhe lehtësira për argëtimin dhe kënaqësinë e familjes suaj.

☎️Për të bërë tëndin një nga apartamentet, kontaktoni në numrin: +355 69 99 47 554

 • Address Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Fusha Aviacionit

Contact Information

View Listings
Home Deal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Home Deal
 • Home Deal