Tek Future Home Residence shiten apartamente 2+1

, Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje

Tek Future Home Residence shiten apartamente 2+1

, Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania

Details

  • Size: 107 m²
  • Rooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Kati: 4
  • Mob / Tel: 0695662209

Description

Në shitje super apartamente me tipologji 2+1+poste parkimi, tek Future Home Residence, Astir.
Apartamenti 1 ka siperfaqe 107.95 m2 dhe ndodhet ne katin 4.
Apartamenti 2 ka siperfaqe 113.01 m2 dhe ndodhet ne katin 8.

Janë të organizuar në: Sallon 2 dhoma gjumi 2 tualete Ballkon

Kompleksi siguron gjithashtu:
• Pozicion strategjik, shumë pranë godinave arsimore, shërbimeve mjekësore dhe akseve kryesore të qarkullimit.
• Parkim I siguruar për çdo familje në katet nëntokë.
• Teknologji e re ndërtimi për të rritur efiçencën termike, e vlerësuar me A3. Fasadë e ventiluar dhe vetrata termike.
• Izolim akustik i mureve perimetral të apartamentit me lesh xhami/polisterol.
• Apartamente kuadratike me hapësira të bollshme, plot dritë dhe me orientim ideal.

Mos e humb mundësinë për ta bërë tëndin tani, Kontako në numrin: +355 69 56 62 209

  • Address Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Home Deal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Home Deal
  • Home Deal