TEK FUSHA ALI DEMI, AMBIENT PER ZYRA ME QIRA! ID: Billion2488

 • 800€
, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
qera
, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • 800€

Details

 • Price: 800€
 • Size: 65 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK FUSHA ALI DEMI, AMBIENT PER ZYRA ME QIRA!
ID: Billion2488

Tek fusha Ali Demi, ne godinen me te re te ndertuar ofrojme ambient zyre per qira. E lokalizuar ne nje zone mjaft te favorshme, qe ka nje dalje te menjehershme ne qender dhe ne periferi. Ambienti ndodhet ne katin e pare me siperfaqe 65 m2, bosh. Mund te organizohet si Duplex. Bashke me ambientin jepen edhe dy poste parkimi. Per informacione me te detajuara ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne nr. +355692033500.

https://billionrealty.al/property/8031/tek-fusha-ali-demi-zyra-per-qira-billion2488.html

 • Address Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate