TEK FRESKU, APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE ID: Billion583

 • 78.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

TEK FRESKU, APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE ID: Billion583

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 78.000€

Details

 • Price: 78.000€
 • Size: 88 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK FRESKU, APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE
ID: Billion583
Ne Fresk apartament 2+1 per shitje. Apartamentoi ka nje siperfaqe 87.65 m2 dhe ka nje orjentime jugor gje qe mundeson ndricim te mire. Ka nje vendodhje shume te favorshme ne nje zone qe ofrone te gjitha facilitetet e nevojshme dhe eshte e qete. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallone me kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi, dy tualete, dy ballkone dhe nje depo . Siguron dokumentacion te rregullt. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni 0692033500
https://billionrealty.al/property/1963/tek-fresku-apartament-2-1-2-per-shitje-billion583.html

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate