TEK FRESKU, APARTAMENT 2+1+2 PER SHITEJE! ID: Billion647

 • 88.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

TEK FRESKU, APARTAMENT 2+1+2 PER SHITEJE! ID: Billion647

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 88.000€

Details

 • Price: 88.000€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK FRESKU, APARTAMENT 2+1+2 PER SHITEJE!
ID: Billion647
Tek Fresku jepet super apartament 2+1+2 per shitje. Apartamenti ka ne siperfaqe 120 m2 dhe eshte i organizuar ne nje koridor shperndares, nje sallone dhe kuzhine te perbashket me dalje ne ballkone, dy dhome gjumi dhe dy tualet. Apartamenti shitet bosh dhe ka nje siperfaqe te bollshme. Apartamenti ka nje kubature te rregullte. Ka nje lokacion qe siguron te gjitha fasilitetet dhe qetesin per nje jetes sa me komode. Disponon dokumentacion te rregullt. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni 0692033500
https://billionrealty.al/property/2113/tek-fresku-apartament-2-1-2-per-shiteje-billion647.html

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate