TEK FRESKU, APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! ID: Billion630

 • 46.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

TEK FRESKU, APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! ID: Billion630

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 46.000€

Details

 • Price: 46.000€
 • Size: 64 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK FRESKU, APARTAMENT 1+1 PER SHITJE!
ID: Billion630
Tek Fresku jepet apartament 1+1 per shitje. Apartamenti ka nje siperfaqe 64 m2 dhe eshte i organizuar ne nje koridor shperndares , nje sallon dhe kuzhine te perbashket me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi dhe nje tualete. Apartamentika nje kubatur te rregullte dhe ka nje orjentim nga lindja qe mundeson ndricimin e mire te dhomave. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te cilesor dhe te mire te administruar. Apartamenti ndodhet ne nje zone mjafte te favorshme qe plotesone te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Disponon dokumentacion te rregullt. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni 0692033500
https://billionrealty.al/property/2063/tek-fresku-apartament-1-1-per-shitje-billion630.html

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate