TEK FRESKU APARTAMENT 1+1 NE SHITJE! ID: Billion665

 • 54.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

TEK FRESKU APARTAMENT 1+1 NE SHITJE! ID: Billion665

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 54.000€

Details

 • Price: 54.000€
 • Size: 117 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK FRESKU APARTAMENT 1+1 NE SHITJE!
ID: Billion665
Ne Fresk shitet apartament 1+1 me siperfaqe 73.4m2 dhe verand 44m2 .Apartamenti ndodhet ne katin e 3 ne nje pallat te ri me ashensor. Organizohet ne nje sallon se bashku me kuzhinen ,1 dhome gjumi dhe 1 tualet.Ka nje kubature te rregullt dhe ka orientim lindje. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
https://billionrealty.al/property/2267/tek-fresku-apartament-1-1-ne-shitje-billion665.html

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate