TEK FRESKU, AMBIENT KOMERCIAL 640M2 PER SHITJE ID: Billion642

 • 550.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

TEK FRESKU, AMBIENT KOMERCIAL 640M2 PER SHITJE ID: Billion642

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 550.000€

Details

 • Price: 550.000€
 • Size: 640 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK FRESKU, AMBIENT KOMERCIAL 640M2 PER SHITJE
ID: Billion642
Tek Fresku jepet ambient kamercial per shitje. Apartamenti ka nje siperfaqe 640m2 dhe eshte nje nje pozicion shume te favorshem buze rruges kryesore. Disponon dokumentacion te rregullt. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni 0692033500
https://billionrealty.al/property/2088/tek-fresku-ambient-komercial-640m2-per-shitje-billion642.html

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate