TEK FIORI DI BOSCO SUPER APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA! ID: Billion2171

 • 600€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
qera
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 107 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK FIORI DI BOSCO SUPER APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA!
ID: Billion2171

Ofrojmë tek Fiori Di Bosco super apartament 2+1+2 për qira. Me një pozicion në një zonë elitare, pranë një rrjeti të mirëfilltë institucionesh, mjekësore, sociale dhe tregtare, është një nga zonat më të preferuara. Apartamenti që ofrojmë me qira ndodhet ne katin e 7-të banim të një kompleksi të ri, të mirëadministruar të pajisur me dy ashensore. Tipologjia e apartamentit është 2+1+2 dhe organizohet në një sallon ndenjeje së bashku me kuzhinën me akses në ballkon, dy dhoma gjumi, njëra prej të cilave me dalje ne ballkon dhe 2 tualete. Apartamenti është i ri dhe i super arreduar. Ka orientim jug – lindje, gjë që e bën të jetë i ndricuar nga dielli gjatë gjithë ditës. Për të mos humbur këtë super apartament dhe për më shumë informacion ose një vizitë në pronë ju lutemi të na kontaktoni në +355692033500!

https://billionrealty.al/property/6552/tek-fiori-di-bosco-super-apartament-2-1-2-me-qira-billion2171.html

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate