TEK FIORI DI BOSCO APARTAMENT 2+1+2+GARAZH PER QIRA! ID: Billion2535

 • 600€
, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
qera
, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK FIORI DI BOSCO APARTAMENT 2+1+2+GARAZH PER QIRA!
ID: Billion2535

Ofrojmë per ju apartament me qira në Don Bosco tek Fiori Di Bosco. Apartamenti eshte i tipologjise 2+1+2 dhe ndodhet ne kompleksin me te mire dhe me te qete te zones. Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor shperndares qe te con ne sallon, dy dhoma gjumi ku njera prej tyre me tualet, dhe tualeti kryesor. Salloni ndodhet se bashku me kuzhinen dhe ka dalje ne ballkon. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te pajisur me dy ashensore. Apartamenti ka mobilim modern, cdo gje është e re, cilësore dhe funksionale. Me nje siperfaqe prej 100m2 te mireshfrytezuara dhe orientim optimal bejne qe apartamenti te jete i ndricuar gjate gjithe dites. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, ju lutemi kontaktoni +355692033500! Ju mirepresim

https://billionrealty.al/property/8181/tek-fiori-di-bosco-apartament-2-1-2-per-qira-garazh-billion2535.html

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate