TEK FIORI DI BOSCO APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! ID: Billion2728

 • 105.000€
, Don Bosko rruga Gazment Zajmi (ngjitur me kompleks, Tirana, Albania
shitje
, Don Bosko rruga Gazment Zajmi (ngjitur me kompleks, Tirana, Albania
 • 105.000€

Details

 • Price: 105.000€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK FIORI DI BOSCO APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!

Apartamenti ndodhet ne nga zonat me te kerkuara ne kryeqytet ne Don Bosko, prane kompleksit fiori di bosko. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e mundeshme per nje jetese sa me komode pasi ndodhet shume prane institucioneve arsimore dhe tregetare. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati pa ashensor. Eshte i tipologjise 2+1 me nje siperfaqje prej 110m2. Apartamenti eshte i organizuar kuzhinen se bashku me sallonin, dhome gjumi matrimoniale e cila ka dalje ne ballkon, dhoma e femijeve dhe nje tualet. Ka nje cilesi te larte ndertimi, me sistem kapot. Teknologjia e perdorur per termoizolim ju mundeson te keni nje ambient te fresket ne vere dhe te ngrohte ne dimer ,duke bere te mundur keshtu kursimin e energjise elektrike. Apartamenti ka nje planimetri shume te rregullt dhe te shfrytezuar ne maksimum ,orientim nga jugu dhe veriu gje qe ben qe apartamenti te kete ndricim natyral per nje pjese te madhe te dites. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontakto ne nr +355692033500

 • Address Don Bosko rruga Gazment Zajmi (ngjitur me kompleks, Tirana, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate