TEK DON BOSKO, APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! ID: Billion607

 • 96.000€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

TEK DON BOSKO, APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! ID: Billion607

9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 96.000€

Details

 • Price: 96.000€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK DON BOSKO, APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE!
ID: Billion607
Tek Don Bosko jepet apartament 2+1+2 per shitje. Apartamenti ka nje siperfaqe 92.64 m2. Apartamenti eshte i organizuarne nje koridore shperndares nje kuzhine dhe sallone te perbashket me dalje ne ballkone dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Apartamenti ka nje orjentime jug perndimor kjo sjelle qe eshte gjithmone i mire ndricuar. Apartamenti nodhet ne katin e peste te nje godine gjashte kateshe me ashensore. Apartamenti ndodhet ne nje komplekse te ri, cilesor dhe te mire administruar dhe ne nje zone qe i ka te gjitha fasilitetet per nje jetes sa me komode. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni 0692033500
https://billionrealty.al/property/2017/tek-don-bosko-apartament-2-1-2-per-shitje-billion607.html

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate