TEK DON BOSKO, APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! ID: Billion605

 • 89.000€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

TEK DON BOSKO, APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! ID: Billion605

9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 89.000€

Details

 • Price: 89.000€
 • Size: 93 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK DON BOSKO, APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE!
ID: Billion605
Tek Don Bosko jepet apartament 2+1+2 per shitje. Apartamenti ka nje siperfaqe 92.64 m2. Apartamenti eshte i organizuarne nje koridore shperndares nje kuzhine dhe sallone te perbashket me dalje ne ballkone dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Apartamenti ka nje orjentime jugore kjo sjelle qe eshte gjithmone i mire ndricuar. Apartamenti nodhet ne katin e peste te nje godine gjashte kateshe me ashensore. Apartamenti ndodhet ne nje komplekse te ri, cilesor dhe te mire administruar dhe ne nje zone qe i ka te gjitha fasilitetet per nje jetes sa me komode. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni 0692033500
https://billionrealty.al/property/2013/tek-don-bosko-apartament-2-1-2-per-shitje-billion605.html

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate